Одеситу довелося в суді відстоювати своє "непристойне" ім'я

В'єтнамець звернувся в одеський суд через неправильний переклад свого прізвища в дипломах про освіту.

Київський районний суд Одеси визнав дійсними українські дипломи в'єтнамця на ім′я Нгок Хуй, у яких його записали як Хіу. Про це йдеться в постанові суду, опублікованій у судовому реєстрі, передають Патріоти України.

У 2005 році позивач вступив в Одеський національний політехнічний університет на спеціальність "комп'ютерні науки". Під час вступу він подав візу, у якій його ім'я українською значилося як Нгок Хіу, а англійською – Vu Ngoc Huy. Іноземець успішно закінчив навчання й отримав бакалаврський і магістерський дипломи.

У листопаді 2014 року в'єтнамець одержав посвідку на проживання на ім'я Нгок Хуй, а у 2018-му вирішив захистити кандидатську. Проте у нього виникли проблеми, оскільки прізвище в дипломах про освіту і посвідці на проживання не збігалося.

Іноземцю довелося звернутися до суду, щоб установити факт здобуття вищої освіти. Суд позов задовольнив і підтвердив здобуття ним вищої освіти в Україні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...