Одіозний лідер "Братства" пригрозив повісити Путіна на Керченському мості (відео)

Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський заявив, що мріє побачити все керівництво Російської Федерації повішеним на Керченському мості.

За словами Корчинського, тільки так Україна зможе помститися за те приниження, яке пережила після анексії Криму. Свою позицію Корчинський виклав в ефірі телеканалу InterVizor, передають Патріоти України.

"Керченський міст — це не тільки зміна геополітична, якої домоглася Москва. А це ще й велике приниження для всіх нас. І це те, що нам щодня нагадує про те, що у нас не тільки забрали — нас ще й принизили. Найбільше приниження полягало в тому, що ми віддали Крим практично без пострілів. І були люди, які хотіли стріляти, намагалися стріляти. Але більшість українського суспільства і бомонду були за те, щоб здати Крим без пострілів", — обурився націоналіст.

Він додав, що вважає це страшною помилкою. Адже якби Крим не здали агресору без бою, то локальна війна зараз йшла би тільки там і не поширилася на Донбас.

"Само собою, що компенсувати це приниження можна тільки дуже радикальними засобами для себе. Мені, наприклад, буде недостатньо, якщо ми просто відвоюємо окуповані території. Ні, потрібно, щоб війна прийшла в Москву, щоб керівники Російської Федерації висіли на Керченському мосту і висіли там довго, поки їх не склюють чайки. Саме такої картинки я хочу, саме цей запах я хочу відчути, як і кожна нормальна людина в нашій країні", — сказав Корчинський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...