"Одкровення Познера рвуть шаблони і скрєпи", - Каспаров

Російський опозиційний політик, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров звернув увагу на несподіване одкровення російського журналіста Володимира Познера про злочини комуністичного режиму.

Гаррі Каспаров

Відповідний пост опублікований на його сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Абсолютно згоден із позицією Володимира Познера, озвученою в його нещодавньому тексті: "І я чекаю і сподіваюся дожити до того дня, коли буде сказана правда. Правда про Леніна, про Сталіна, про нелюдський радянський лад, про табори, про мільйони замучених і вбитих, про те, хто винен у нечуваних в історії втратах Росії під час Другої світової війни. Я сподіваюся почути правду - без натяків, без кивання в чиюсь сторону, без пошуків чужого винного", - написав Каспаров.

За його словами, те, що "гебешний пропагандист, із півстолітнім стажем служби", яким є Познер, починає говорити про необхідність нарешті визнати правду про злочини комуністичного режиму - це хороший знак.

"Люстрація і відмова від радянського правонаступництва неминуче стають частиною нової політичної повістки", - зазначив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...