"Один лиш я!": Порошенко звинуватив опонентів у відсутності пронатівських тез у виборчих програмах

Президент України Петро Порошенко, який балотується на другий строк, заявив, що у програмах інших кандидатів, на відміну від нього самого, не йдеться про рух України до членства в НАТО.

Україна тільки в складі НАТО зможе жити спокійно по сусідству з Росією. Про це президент України Петро Порошенко, який балотується на другий строк, заявив 17 березня під час виступу на Михайлівській площі в Києві, передають Патріоти України.

"Із такою сусідкою, як Росія, спати спокійно без зарядженої рушниці під ліжком можна тільки під колективним захистом Північноатлантичного альянсу", – сказав він.

За словами президента, рух до членства в НАТО "як чітке зобов'язання" прописано в його програмі як кандидата у президенти. "А інші кандидати чомусь уникають, і я не вірю – чуєте, не вірю, – що це випадково", – підкреслив Порошенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...