Офісний креатив: Китаянка приготувала млинці на комп'ютері (відео)

Харчування на робочому місці в офісі складно назвати різноманітним. Бутерброд. Салат. Бутерброд. Фастфуд. І знову бутерброд.

Однак мало кому прийде в голову, що можна взяти з собою на роботу сирі продукти, розібрати комп'ютер і з його допомогою приготувати гарячий обід, передають Патріоти України.

Саме так вчинила офісна працівниця, яка вирішила перетворити своє робоче місце в зону для барбекю з комп'ютером замість жаровні. Дівчина навіть зняла ціле відео про те, як приготувати смачний млинець з начинкою безпосередньо за робочим столом.

Для приготування сніданку китаянка використала не кухонне начиння, а все, що потрапить під руку. Замість лопатки дівчина обрала іграшковий пропелер, а дровами для пічки послужив декоративний кошик із квітами. Як плиту використовувала корпус системного блоку.

Дівчина дбайливо розібрала комп'ютер, вийняла все начиння і помістила всередину дрова. Пообідавши, китаянка очистила блок, заново зібрала комп'ютер і як ні в чому не бувало повернулася до роботи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...