Офіційна версія не співпадає з реальністю: У ЗСУ була змога дати відсіч в Криму (відео)

Продюсер телеканалу ZIK Наталія Влащенко написала сміливу книгу "Крадіжка" про анексію Криму.

Наталія Влащенко

Описуючи події березня 2014 року, вона зазначила, що не всі в українській армії були зрадниками, йдеться в ефірі передачі "Дійова особа з Анастасією Рагімовою", повідомляють Патріоти України.

На питання ведучої про те, як у неї вистачило сміливості написати таку книгу, вона відповіла так: "Особливої смілості мені й не треба було. Я розуміла, що існує взаємозв’язок речей у світі".

"Уважно читаючи про події в Криму, слухаючи різні інтерв’ю про ті події, я розуміла, що офіційна версія, мяко кажучи, не співпадає з реальністю. Адже, не може бути такого, коли ми, маючи там більше ніж 200-тисячну армію, щоб всі 200 тисяч виявилися зрадниками", - підкреслила вона.

Влащенко також зазначаила, що за останні роки ЗСУ була ослабленою, але у неї було достатньо сил, щоб дати відсіч в Криму.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...