Охлобистін зізнався в симпатіях до Юрія Берези

Одіозний російський актор Іван Охлобистін також заявив про відсутність українського світу і порівняв Україну зі щуром.

Іван Охлобистін

Таку думку він висловив в блозі RT, відреагувавши на обіцянку народного депутата України Юрія Берези не допустити реваншу проросійських сил в країні, повідомляють Патріоти України.

"Ось наші прямі опоненти, як, наприклад, командир "Дніпра-1" Юрій Береза, намірів не приховують. Він всіх нас вбити хоче. Чим мені навіть симпатичний. Шкода, що він ворог. Подивився велике інтерв'ю з ним в інтернеті. Береза для порядку щось говорив, але тут же наполегливо повертався до своєї головної думки: всіх негідних вбити, щоб Україна стала вільною ... Нам не звикати, "рускій мір" багато разів переживав подібне, але немає такого феномена, як український світ, - зазначив Охлобистін.

За його словами, жертва українських солдатів марна.

"Дар олігархічному Ваалу, який вже сто разів продав Україну, як лабораторного щура, для експериментів англосаксам. Що ж до нас, то ми знаємо, що не по правді живемо. Але хоча б знаємо. А це перший крок до виправлення. "Рускій мір" прекрасний і в своїй очевидності", - підсумував скандальний актор.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...