Про це заявив кандидат біологічних наук Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України Олег Китаєв у коментарі Крим.Реалії, передають Патріоти України.
"Навіть найглибше очищення каналізаційних вод для зрошення загрожує екологічною катастрофою. Деякі небезпечні бактерії і побутові відходи на кшталт фосфатів з миючих засобів дуже важко вловити фільтрами. Добрива в цьому сенсі безпечні, оскільки їх спеціально витримують і обробляють, а фекалії з каналізації знезаразити складніше. Цього, в принципі, можна домогтися, але в підсумку зрошення буде все одно дуже ризикованим", - зазначив учений.
При цьому в НАН України заявляють, що опріснена вода не підійде для питних потреб кримчан.
"Перспектива використовувати опріснену морську воду в Криму цілком реальна, однак вона підійде тільки для технічних потреб. Ця вода не жива і вимагає кондиціонування шляхом прокачування через поверхневий грунт, якщо є намір використовувати її як питну", - заявив гідрогеолог, головний науковий співробітник Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України Євген Яковлєв.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...