"Гроші вкладають компанії з Німеччини, Італії, Австрії та Туреччини", - повідомив Морозов, передають Патріоти України з посиланням на РІА Новости.
За його словами, для Криму є інвестори і з України. "Для них існує режим дружньої держави. В основному це громадяни України, які виступають у ролі російських інвесторів", - зазначив Морозов.
При цьому безпосередньо іноземний бізнес в анексований Крим не заходить, оскільки діє режим санкцій.
"Але ми знаємо, що за деякими де-факто російськими компаніями стоїть іноземний капітал. Їхніми засновниками є, зокрема іноземні фізичні та юридичні особи. Наприклад, стандартний варіант, коли іноземці створюють "дочку" в Москві, яка є засновником компанії, яка виступає інвестором у Криму", - зазначив Морозов.
Крім того, окупанти створили спеціальну організацію "Крим-конгрес", у завдання якої входить презентація інвестиційного потенціалу півострова на міжнародних майданчиках.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...