"Гроші вкладають компанії з Німеччини, Італії, Австрії та Туреччини", - повідомив Морозов, передають Патріоти України з посиланням на РІА Новости.
За його словами, для Криму є інвестори і з України. "Для них існує режим дружньої держави. В основному це громадяни України, які виступають у ролі російських інвесторів", - зазначив Морозов.
При цьому безпосередньо іноземний бізнес в анексований Крим не заходить, оскільки діє режим санкцій.
"Але ми знаємо, що за деякими де-факто російськими компаніями стоїть іноземний капітал. Їхніми засновниками є, зокрема іноземні фізичні та юридичні особи. Наприклад, стандартний варіант, коли іноземці створюють "дочку" в Москві, яка є засновником компанії, яка виступає інвестором у Криму", - зазначив Морозов.
Крім того, окупанти створили спеціальну організацію "Крим-конгрес", у завдання якої входить презентація інвестиційного потенціалу півострова на міжнародних майданчиках.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...