"Гроші вкладають компанії з Німеччини, Італії, Австрії та Туреччини", - повідомив Морозов, передають Патріоти України з посиланням на РІА Новости.
За його словами, для Криму є інвестори і з України. "Для них існує режим дружньої держави. В основному це громадяни України, які виступають у ролі російських інвесторів", - зазначив Морозов.
При цьому безпосередньо іноземний бізнес в анексований Крим не заходить, оскільки діє режим санкцій.
"Але ми знаємо, що за деякими де-факто російськими компаніями стоїть іноземний капітал. Їхніми засновниками є, зокрема іноземні фізичні та юридичні особи. Наприклад, стандартний варіант, коли іноземці створюють "дочку" в Москві, яка є засновником компанії, яка виступає інвестором у Криму", - зазначив Морозов.
Крім того, окупанти створили спеціальну організацію "Крим-конгрес", у завдання якої входить презентація інвестиційного потенціалу півострова на міжнародних майданчиках.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...