"Окупаційна армія не витримає втрат на рівні 200-300 найманців у місяць. Зникне бажання заробити легкі гроші, стане неможливим вербування поповнення", - Бутусов про стратегію перемоги на Донбасі

Збройні сили України отримають перемогу на російсько-терористичними військами в зоні збройного конфлікту на Донбасі, якщо зможуть радикально послабити боєздатність і скоротити чисельність окупаційних військ.

Юрій Бутусов

Таку думку в статті для ZN.UA висловив журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Він зазначає, що військове вирішення проблеми за прикладом операції "Буря" в Хорватії в 1995 році було б єдиним швидким варіантом вирішення.

"Однак організаційно України до швидкої і рішучої операції, що мінімізує кількість жертв, поки не готова. Водночас очевидно, що якщо тиск на дипломатичному фронті не буде пов'язаний з посиленням тиску на фронті війни, Москва зможе продовжувати локальні бойові дії тривалий час, на багато роки", - упевнений журналіст.

"Є єдина очевидна проблема Путіна - гостра нестача особового складу для окупаційних військ внаслідок різкого падіння популярності війни проти України в російському суспільстві", - наголосив він.

На думку Бутусова, перемога у війні для України може полягати не в глибокій наступальній операції, а в радикальному ослабленні боєздатності і скорочення бойової чисельності ворожих військ.

"Окупаційна армія не витримає втрат на рівні 200-300 найманців у місяць. Зникне бажання заробити легкі гроші, стане неможливим вербування нового поповнення. Як тільки Кремль зрозуміє, що його військові інструменти в нинішніх умовах не працюють, Росія буде змушена стати більш поступливою на переговорах", - підсумовує журналіст.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...