"Окупаційна армія не витримає втрат на рівні 200-300 найманців у місяць. Зникне бажання заробити легкі гроші, стане неможливим вербування поповнення", - Бутусов про стратегію перемоги на Донбасі

Збройні сили України отримають перемогу на російсько-терористичними військами в зоні збройного конфлікту на Донбасі, якщо зможуть радикально послабити боєздатність і скоротити чисельність окупаційних військ.

Юрій Бутусов

Таку думку в статті для ZN.UA висловив журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Він зазначає, що військове вирішення проблеми за прикладом операції "Буря" в Хорватії в 1995 році було б єдиним швидким варіантом вирішення.

"Однак організаційно України до швидкої і рішучої операції, що мінімізує кількість жертв, поки не готова. Водночас очевидно, що якщо тиск на дипломатичному фронті не буде пов'язаний з посиленням тиску на фронті війни, Москва зможе продовжувати локальні бойові дії тривалий час, на багато роки", - упевнений журналіст.

"Є єдина очевидна проблема Путіна - гостра нестача особового складу для окупаційних військ внаслідок різкого падіння популярності війни проти України в російському суспільстві", - наголосив він.

На думку Бутусова, перемога у війні для України може полягати не в глибокій наступальній операції, а в радикальному ослабленні боєздатності і скорочення бойової чисельності ворожих військ.

"Окупаційна армія не витримає втрат на рівні 200-300 найманців у місяць. Зникне бажання заробити легкі гроші, стане неможливим вербування нового поповнення. Як тільки Кремль зрозуміє, що його військові інструменти в нинішніх умовах не працюють, Росія буде змушена стати більш поступливою на переговорах", - підсумовує журналіст.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...