Окупаційна влада Криму хоче подарувати український порт Кремлю

Представники окупаційної влади Севастополя розмірковують про те, щоб передати Севастопольський морський порт у власність Російської Федерації.

Заява про передачу Севастопольського морського порту прозвучала від російського губернатора Севастополя Дмитра Овсянникова, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За його словами, не так давно в стінах Міністерства економічного розвитку Російської Федерації піднімалося питання про перспективи розвитку портів Криму і Севастополя з точки зору розвитку яхтингу, пірсів і причалів.

Також він буде наполягати на тому, щоб Севастопольський морський порт перейшов у володіння федеральної власності. Так, вищевказаний морський порт може дістатися Росморпорт або Росморрічфлот.

Варто сказати про те, що обсяг вантажу в Севастопольському морському порту з 2014 по 2018 роки скоротився в 30 разів. Причиною тому послужили міжнародні санкції щодо окупованого Кримського півострова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Європейський гігант представив концепти пасажирських літаків майбутнього (фото, відео)

четвер, 24 вересень 2020, 6:50

Всі ці машини входять в сімейство Zero. Корпорацію Airbus можна назвати не тільки провідним світовим авіабудівником наших днів, але й лідером в області пропонованих інновацій в цій сфері. Зараз європейський гігант представив одразу три концепти інновац...

Лайки рулять! В Одесі "сміливець" заради селфі заліз у вольєр з левами (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 6:24

Леви під час інциденту не постраждали. В одеському "Біопарку" поліцейським довелося силою витягувати з вольєра з левами відвідувача, який вирішив сфотографуватися з хижаками. Відео цієї події опубліковано в Telegram-каналі "Одесса как она есть", переда...