Олігархи "рвуть кігті" від Путіна: У Москві потайки продають елітні квартири

Пропозиція елітного житла в Москві знизилася за рік на вісім відсотків, але значна кількість лотів надійшла в так звану закриту продаж - вони не рекламуються і не виводяться на ринок.

Такі висновки можна зробити з матеріалів Kalinka Group, передають Патріоти України.
З урахуванням цих об'єктів пропозиція не скоротилася, а, навпаки, зросла на 11 відсотків, відзначають в компанії. "Відмінною особливістю 2018 року можна назвати наявність великого обсягу проектів в закритих продажах. У грудні в ЦАО за такою схемою реалізуються не менше дев'яти проектів з сумарним обсягом пропозиції близько 520 лотів (75 тисяч квадратних метрів)", - говорить директор департаменту аналітики і консалтингу Kalinka Group Роман Попов.
У компанії уточнили, що елітний ринок в цьому році поповнився 1070 лотами, включаючи ті, що реалізуються закрито. Таким чином, кількість проданих без розголосу елітних об'єктів перевищила половину від виведеного на ринок обсягу.
Середній бюджет угоди в елітному сегменті, за статистикою Kalinka Group, в 2018 році склав 71,2 мільйона рублів. Середньозважена ціна дорогої нерухомості виросла за рік на чотири відсотки, до 750 тисяч рублів за квадратний метр.
Раніше в компанії підрахували, що в третьому кварталі 2018 року в закритому режимі продавалося 46 відсотків пропозиції в нових елітних столичних житлових комплексах. "Існуючий високий попит гарантує продажу навіть за відсутності просування проектів, що дозволяє забудовникам заощадити на маркетингових бюджетах", - відзначили в Kalinka Group.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...