"Они падают на колени перед Россией и ползут просить прощения. Так что, я с огромной радостью наблюдаю дезинтеграцию "Оппоблока" на этих выборах. Ползите на *уй", - Шрайк

Пару років тому один з видних оппоблоківців в неофіційній обстановці пропонував такий ось план закінчення війни - "їхати в Москву, падати на коліна перед Путіним і просити вибачення".

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Роман Шрайк, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Пост Юрия Бойко про "Более чем 200 лет до 1654 года – Переясловской рады – мы украинцы, на коленях ползали по 100 раз каждый год из Киева в Москву", конечно, фейковый. Вернее, это пост фейкового Бойко. Но он выдержан в духе мышления регионалов.

Пару лет назад один из видных оппоблоковцев в неофициальной обстановке предлагал такой вот план окончания войны – "ехать в москву, падать на колени перед Путиным и просить прощения".

Они могут быть сколько угодно крутыми внутри страны. Размахивать дубинками и грабить миллиардами. Они могут быть жестокими и циничными. Они не боятся крови.

Но когда речь заходит об отношениях с Россией, даже при легком намеке на конфликт – они падают на колени и ползут просить прощения.

И мы получаем отмену евроинтеграции, россиян во главе силовых органов и "Нафтогаз" как филиал "Газпрома".

Так что я с огромной радостью наблюдаю дезинтеграцию Оппоблока на этих выборах. Ползите на*уй."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...