"Они просто устали": У Кличка виправдовуються за зливові каналізації та потоп у Києві

За дорученням київського міського голови Віталія Кличка в місцях, де ситуація з підтопленням після зливи критична, управління з надзвичайних ситуацій столиці починає відкачування води насосами.

Про це в соціальній мережі Facebook написав народний депутат від групи «УДАР», радник мера Києва Дмитро Білоцерківець, передають Патріоти України.

«По поручению мэра управление по чрезвычайным ситуациям города в тех местах, где критическая ситуация, начинает откачку воды насосами», - написав Білоцерківець.

Депутат пояснив, що однією з причин неналежної роботи системи зливової каналізації є аномальна кількість опадів, що випала в столиці в останні дні. «Киев уже который день заливает дождями. На многих улицах — настоящие реки. Нужно понимать, когда есть проблема с ливневками, а когда — последствия аномальных осадков. Если вода не стоит часами, а постепенно сходит, просто ливневка (ливневая канализация) не может справиться с объемами осадков из-за их аномальности. И такие проблемы во время стихийного бедствия бывают во всем мире, даже в самых крупных и успешных мегаполисах, — подчеркнул Белоцерковец. — Если же вода стоит долго и не сходит, тогда действительно есть проблема с ливневками и над этим нужно работать», - зазначив нардеп.
За його словами, в Києві дійсно є проблема з роботою застарілих комунікацій і зливової каналізації. На ділянках багатьох доріг, де були зроблені капремонти, систему ливнівок оновили. Але на більшості вулиць ці системи - старі. «Проблема ливневок в городе историческая, появилась не вчера и не год назад. Мы понимаем, что над этим нужно работать и этот вопрос является актуальным. На многих улицах, где делали капремонт дорог, меняли систему ливневок, коммуникации изношенные. И мы определяем самые изношенные, к замене которых приступаем. Как, например, на Левобережке», - додав він.

Як ми повідомляли, сильна злива, гроза і град призвели до підтоплення та блокування руху на найважливіших транспортних артеріях столиці.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...