"Ошибочка вышла": Мешканка Дніпра вийшла заміж за саму себе

На зміну паперовим паспортами приходять пластикові. Українцям, які встигли отримати нові документи залишається сподіватися, що дані, внесені в ID-карту, будуть вірними.

Так неточність, допущена співробітницею міграційної служби, доставила дніпрянці Ганні масу проблем. В інформації про сімейний стан на ID-картці жінки стоїть позначка про заміжжя з самою собою, передають Патріоти України з посиланням на Dnepr 24.
Жінка спробувала виправити помилку, але виявилося, що внести поправки в пластиковий паспорт досить складно. За словами співробітників сервісного центру, змінити інформацію про шлюб повинні працівники РАЦСу, але там поки немає необхідного обладнання.
З цього питання також можна звернутися і в міграційну службу, проте доведеться витратити чимало часу в очікуванні прийому.
Терміни встановлення обладнання у всіх службах поки не відомі. Власники нових паспортів можуть перевірити приховану інформацію, за допомогою CAN або PIN коду на спеціальному сайті.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...