Про це "Обозревателю" розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, передають Патріоти України.
За його словами, серединна точка між затемненнями визначається просто: це день, на який випадає середина періоду між попереднім і майбутнім затемненнями. Так, з огляду на те, що перше затемнення, місячне, в 2018 році було 31 січня, а наступне затемнення, сонячне, відбудеться 15 лютого, серединна точка випадає на середу, 7 лютого.
"Вважається, що такі серединні точки діють ще гірше, ніж затемнення. Так, якщо трансформаційні сили, що викликаються затемненнями, можна якось перетворити і направити собі на благо за допомогою різноманітних ритуалів або молитов, то точка між затемненнями не підлягає жодній трансформації", - попередив Ігор Мехеда.
Він підкреслив: саме тому так важливо, з якими думками і в якому емоційному стані людина буде проживати цей день. "Те, про що людина думає в момент серединної точки, космос їй і дасть. Тобто, якщо вона буде думати в такому ключі: "У мене все вийде, я щасливий, я здоровий, я сильний" - то серединна точка віддасть ці посили на реалізацію. І навпаки - якщо людина буде думати про погане, це також піде на реалізацію. Якщо в цей день людина в депресії - серединна точка продовжить депресію, якщо в радості - продовжить радість", - пояснив маг.
"Тому єдиний варіант пережити точку між затемненнями - налаштувати себе на позитив. В середу, 7 лютого, з ранку до вечора, необхідно перебувати в позитивному настрої і вірити в хороше", - порадив Ігор Мехеда.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...