Про це "Обозревателю" розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда, передають Патріоти України.
За його словами, серединна точка між затемненнями визначається просто: це день, на який випадає середина періоду між попереднім і майбутнім затемненнями. Так, з огляду на те, що перше затемнення, місячне, в 2018 році було 31 січня, а наступне затемнення, сонячне, відбудеться 15 лютого, серединна точка випадає на середу, 7 лютого.
"Вважається, що такі серединні точки діють ще гірше, ніж затемнення. Так, якщо трансформаційні сили, що викликаються затемненнями, можна якось перетворити і направити собі на благо за допомогою різноманітних ритуалів або молитов, то точка між затемненнями не підлягає жодній трансформації", - попередив Ігор Мехеда.
Він підкреслив: саме тому так важливо, з якими думками і в якому емоційному стані людина буде проживати цей день. "Те, про що людина думає в момент серединної точки, космос їй і дасть. Тобто, якщо вона буде думати в такому ключі: "У мене все вийде, я щасливий, я здоровий, я сильний" - то серединна точка віддасть ці посили на реалізацію. І навпаки - якщо людина буде думати про погане, це також піде на реалізацію. Якщо в цей день людина в депресії - серединна точка продовжить депресію, якщо в радості - продовжить радість", - пояснив маг.
"Тому єдиний варіант пережити точку між затемненнями - налаштувати себе на позитив. В середу, 7 лютого, з ранку до вечора, необхідно перебувати в позитивному настрої і вірити в хороше", - порадив Ігор Мехеда.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...