Освоєння Антарктики: україно-австралійське співробітництво

Нещодавно Україна провела з Австралією успішні переговори про дослідження Антарктики.

Антарктика

Україна розпочинає співпрацю з Австралією у новому напрямку - дослідження і освоєння Антарктики. Про це «Главкому» розповів посол України в Австралії Микола Кулініч, повідомляють Патріоти України.

«Австралія – антарктична країна, найближча до Антарктики, у них є Антарктичне агентство, вони фактично є основним координатором виконання договору про Антарктиду. А ми є стороною цього договору», - сказав він.

Посол розповів, що певний час тому в Австралії вперше за всю історію була українська делегація на чолі з представником уряду з питань Антарктики Дмитром Чеберкусом. «Вони провели успішні переговори з Австралією», - повідомив він.

Кулініч нагадав, що в України є наукова станція «Академік Вернадський», яку треба утримувати, завозити туди паливо. «Тож говорили про можливість використання австралійських технологій генерації електроенергетики там, на місці. Знайшли нарешті спільну мову про природоохоронну зону в районі моря Росса. Цей сегмент у нас дуже перспективний», - розповів посол.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...