Для підвищення рентабельності сільгоспвиробництва на своїх полях в обробці будуть використовувати китайські інтенсивні технології, впроваджувати які запрошені китайські фахівці, повідомило джерело, близьке до керівництва НААНУ, передають Патріоти України з посиланням на "КП в Україні".
Так, незважаючи на те, що Академія аграрних наук за своїм цільовим призначенням повинна займатися науковими розробками, зокрема - селекцією найбільш стійких сортів з найвищим рівнем урожайності, на ділі показники НААН на десятки відсотків нижче середньогалузевих.
У свою чергу, згідно з даними LandMatrix в Україні функціонує цілий ряд агрохолдингів, контрольний пакет акцій яких належить китайським холдингам (Kusto Agro Group, Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu) і врожайність останніх набагато вище ніж у інших, більш великих представників галузі.
Тому, для підвищення ефективності використання земель Академії аграрних наук остання уклала договір зі згаданими вище агрохолдингами. Згідно з попередніми домовленостями, Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu зобов'язується консультувати представників Академії та контролювати виробничий цикл до тих пір, поки показники врожайності НААН не підвищаться до середньогалузевих. Натомість - Академія розрахується за консалтингові послуги шляхом передачі частини належного їй земельного фонду (за оцінкою одного га в 1150$) в користування китайської корпорації терміном на 49 років за договором емфітевзису.
Для розгортання сучасних аграрних виробництв буде залучено 400 агроінженерів і 30 000 робочих з Китаю.
Як заявив президент НААН - даний договір є обопільно вигідним і допоможе збільшити обсяги виробництва продукції сільськогосподарського сектора України.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...