Отака державна справа: Політичні партії України привітали громадян зі святами за їхні ж гроші

Українці заплатили рекордну суму за привітання політпартій з Новим роком.

У жовтні-грудні 2017 року парламентські політичні партії витратили на рекламу у ЗМІ 56 млн грн, із яких рекодну суму - 40 млн - на телебаченні. Про це повідомляє Комітет виборців України, передають Патріоти України.

"Напередодні новорічних свят партії масово розмістили рекламу на центральних телеканалах за державні кошти. У 2016 році на це пішло 35 млн, у 2017 році – 40 млн. Таким чином політичні партії привітали українців зі святами за їх же гроші", – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Найбільше грошей на рекламу спрямували "Батьківщина" та "Народний Фронт". "Фронтовики" заплатили 18 млн грн ТОВ "Медіапартнество", "Глобал медіа груп", "Старлайт Бренд Контент", діяльність яких пов'язують із такими телеканалами, як ICTV, СТБ, "Новий канал".

"Батьківщина" витратила на рекламу по ТБ 10 млн грн. Із них понад два млн заплатили за виступи на телеканалі "Інтер", 96 тис. – за виступ на телеканалі ICTV. Також понад чотири млн перерахували за виступи ТОВ "Старлайт Бренд Контент", три мільйони – ТОВ "Глобал медіа груп".

Значний відсоток коштів на рекламу спрямували "Опозиційний блок" та Радикальна партія. "Опоблоківці" перерахували понад п'ять млн грн за рекламу на "Інтері". "Радикали" понад 950 тис. грн направили інформагентству "112-Україна", ще 800 тис. – ТОВ "Телеканал "Прямий".

БПП "Солідарність" витратила на рекламу по ТБ 8% від всіх коштів, "Самопоміч" - 1%.

Загалом за останні три місяці 2017-го партії витратили 199 млн грн, із них 197 млн – державні.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Йшов шостий рік війни..: ВМФ РФ продовжує отримувати українські двигуни для своїх літаків-амфібій

субота, 27 лютий 2021, 15:00

В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН. 14 лютого 2020 року з аеродрому ТАНТК ім. Г.М. Берієва піднявся в повітря черговий серійний пошуко...

"Реформована поліція обсцикає підступи до ОП", - блогер (відео)

субота, 27 лютий 2021, 14:29

Під час акції на Банковій поліцейські влаштували собі "туалет" просто неба поряд з театром Франка. Співробітники МВС України, що чергують неподалік від Офісу президента України, де сьогодні, 27 лютого 2021 року, проходить акція з вимогою звільнення Сер...