Оце так: Жебрівський подав у відставку

Причини відставки не вказуються.

Павло Жебрівський

Про це глава Донецької ОВЦА Павло Жебрівський повідомив у Facebook, передають Патріоти України.

За словами Жебрівського, в суботу він попросив про відставку у президента і той прийняв його заяву. Уже в найближчу середу заяву повинен розглянути Кабмін на засіданні.

Про причини відставки Жебрівський не згадав. Однак він зауважив, що в області розпочата “величезна робота” і він сподівається, що його наступник цю діяльність продовжить.

Нагадаємо, Павло Жебрівський очолює Донецьку ВЦА з 11 червня 2015 року. До цього посаду займав Олександр Кіхтенко. Донецька обласна військово-цивільна адміністрація була реорганізована з Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташовується у Краматорську.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...