Парад Сибіром все ближче? - Китай збільшує витрати на армію

В цей же час Китай продовжує нарощувати чисельність таких родів військ, як морська піхота та десантно-штурмові.

На прес-конференції офіційний представник сесії Всекитайських зборів народних представників Чжан Єсуй заявив, що Китай продовжить “розумне й доречне” збільшення витрат на оборону для задоволення своїх потреб у сфері національної безпеки й військових реформ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Він додав, що «обмежені» витрати Китаю на оборону призначені тільки для власних потреб безпеки країни й захисту її суверенітету і територіальної цілісності, а не для загрози іншим країнам.

Чжан не уточнив, наскільки уряд планує витрати на оборону, очікується, що сума буде названа в процесі обговорення бюджету. «Підтримання розумного й належного зростання витрат на національну оборону необхідне для захисту національної безпеки та проведення військових реформ з китайськими характеристиками», – сказав Чжан

Окрім цього в Китаї продовжується реорганізація розпочата в 2016 році армії та нещодавно відзвітувалась про скорочення чисельності сухопутних військ.

В цей же час продовжується нарощування інших родів військ, в першу чергу Корпусу морської піхоти та десантно-штурмових військ. Найближчим часом чисельність морських піхотинців у Китає має бути збільшена до 100 тисяч бійців з 20 тисяч які є зараз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.