Парад Сибіром все ближче? - Китай збільшує витрати на армію

В цей же час Китай продовжує нарощувати чисельність таких родів військ, як морська піхота та десантно-штурмові.

На прес-конференції офіційний представник сесії Всекитайських зборів народних представників Чжан Єсуй заявив, що Китай продовжить “розумне й доречне” збільшення витрат на оборону для задоволення своїх потреб у сфері національної безпеки й військових реформ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Він додав, що «обмежені» витрати Китаю на оборону призначені тільки для власних потреб безпеки країни й захисту її суверенітету і територіальної цілісності, а не для загрози іншим країнам.

Чжан не уточнив, наскільки уряд планує витрати на оборону, очікується, що сума буде названа в процесі обговорення бюджету. «Підтримання розумного й належного зростання витрат на національну оборону необхідне для захисту національної безпеки та проведення військових реформ з китайськими характеристиками», – сказав Чжан

Окрім цього в Китаї продовжується реорганізація розпочата в 2016 році армії та нещодавно відзвітувалась про скорочення чисельності сухопутних військ.

В цей же час продовжується нарощування інших родів військ, в першу чергу Корпусу морської піхоти та десантно-штурмових військ. Найближчим часом чисельність морських піхотинців у Китає має бути збільшена до 100 тисяч бійців з 20 тисяч які є зараз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

неділя, 26 січень 2020, 20:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за моєю улюблен...

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...