Парад Сибіром все ближче? - Китай збільшує витрати на армію

В цей же час Китай продовжує нарощувати чисельність таких родів військ, як морська піхота та десантно-штурмові.

На прес-конференції офіційний представник сесії Всекитайських зборів народних представників Чжан Єсуй заявив, що Китай продовжить “розумне й доречне” збільшення витрат на оборону для задоволення своїх потреб у сфері національної безпеки й військових реформ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Він додав, що «обмежені» витрати Китаю на оборону призначені тільки для власних потреб безпеки країни й захисту її суверенітету і територіальної цілісності, а не для загрози іншим країнам.

Чжан не уточнив, наскільки уряд планує витрати на оборону, очікується, що сума буде названа в процесі обговорення бюджету. «Підтримання розумного й належного зростання витрат на національну оборону необхідне для захисту національної безпеки та проведення військових реформ з китайськими характеристиками», – сказав Чжан

Окрім цього в Китаї продовжується реорганізація розпочата в 2016 році армії та нещодавно відзвітувалась про скорочення чисельності сухопутних військ.

В цей же час продовжується нарощування інших родів військ, в першу чергу Корпусу морської піхоти та десантно-штурмових військ. Найближчим часом чисельність морських піхотинців у Китає має бути збільшена до 100 тисяч бійців з 20 тисяч які є зараз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Більше не блондинка: Аліна Гросу після розлучення зважилася на зміну іміджу

середа, 20 жовтень 2021, 23:30

Співачка любить привертати до себе увагу і епатувати публіку. "Как оказалось пара прожила вместе не больше полугода после роскошной свадьбе в Италии, где Алина поменяла 5 нарядов, а торжество обошлось родителям экс-супругов больше чем в 100 000 евро. П...

З архіву ПУ. Будьте здорові! Медики назвали п'ять продуктів, які потрібно їсти кожен день

середа, 20 жовтень 2021, 23:05

Їх вживання позитивно впливає на м'язову масу, що грає важливу роль для стану здоров'я. Медики розповіли про п'ять продуктів, які рекомендується включити в раціон жінкам, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Згідно твердженням медик...