Паралельна реальність: Глава "Укрзалізниці" отримав 830 тис. зарплати за січень

Зарплати глав український держконцернів неадекватні і повністю відірвані від реальності.

Євген Кравцов

Яскраве тому підтвердження - глава правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, який за підсумками січня 2019 року одержав зарплату в розмірі 830 тисяч гривень. Відповідна інформація міститься в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Патріоти України.

Варто відзначити, що заробітна плата глави УЗ різко контрастує із середньою зарплатою по підприємству, яка, згідно з офіційними даними, становить 8,5 тисячі гривень, що в перерахунку на долари дорівнює приблизно 300 $ і є однією з найнижчих на просторах колишнього СРСР. Зарплати залізничників Естонії, Латвії, Литви, Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Грузії та навіть Киргизстану вище ніж в Україні.

Цікаво, що за підсумками 2018 року Євген Кравцов отримав 9 мільйонів 749 тисяч 90 гривень заробітної плати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...