Парашутистки з 19 країн на Харківщині встановили новий світовий рекорд (відео)

Світовий рекорд з парашутного спорту серед жінок під час міжнародного проекту Women on Wings встановили на аеродромі Коротич під Харковом.

Як повідомили в Харківському аероклубі імені Валентини Гризодубової, 57 жінок-скайдайверів за півтори хвилини у вільному падінні зібралися в більшу фігуру, а потім двічі її перебудували в повітрі, передають Патріоти України.

Таким чином 57 парашутисток показали три фігури (світовий рекорд отримав назву 57-way - 3 points). "Міжнародна колегія суддів підтвердила встановлення рекорду світу в категорії Великі формації з перестроюванням серед жінок", - йдеться в повідомленні.
В аероклубі відзначили, що спортсменки відділилися від двох літаків Ан-28 і Л-410 на висоті більше 5000 метрів, швидкість на викидання досягала близько 170 км/год.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...