Парламентарі перевірили державний кордон з Росією (відео)

Комітет Верховної Ради з інформатизації та зв'язку на чолі з народним депутатом України Олександром Данченком проінспектував інженерно-технічне облаштування державного кордону з РФ в Харківській області.

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі, передають Патріоти України.

Народні депутати відвідали нещодавно відкритий в рамках інженерно-технічного облаштування державного кордону відділ прикордонної служби "Тополі", ознайомились з побутом та умовами служби прикордонників, а також інтегрованою системою "інтелектуального кордону".

На ділянці відповідальності відділу прикордонної служби "Жовтнене" депутати проінспектували необлаштовану в інженерно-технічному плані ділянку кордону, ознайомились з проблемами, які постали перед прикордонниками через необлаштованість ділянки належним чином. Депутати переконалися, що одними з основних причин, які сповільнюють реалізацію проекту, залишаються належне фінансування та невирішення "земельних питань".

Відвідавши відділ прикордонної служби "Дергачі", делегація на свої очі побачила можливості роботи "інтегрованої системи охорони державного кордону", яка включає в себе конструктив у вигляді протитранспортного рову, валу, мультисенсорної системи, відеоспостереження за ділянкою, що охороняється, через Центр управління службою, а також таким новим елементом охорони державних рубежів, як використання безпілотних літальних апаратів, обладнаних відеокамерами.

"Під час цієї поїздки ми для себе розвінчали всі міфи щодо відсутності необхідності системи "інтелектуального кордону". Я побачив найсучасніше обладнання, яке складається з багатьох частин, а не тільки протитанкового рову. Я буду намагатися донести до Уряду, що цей проект необхідно закінчили в найближчі терміни", - заявив Олександр Данченко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...