Про це розповів учасник бойових дій Євген Дикий, передають Патріоти України.
"Коли в червні ми взяли Щастя - там вся місцева "еленерія" була з місцевого криміналітету. При них були окремі російські інструктори, наприклад, підривник, який повинен був підірвати міст через Сіверський Донець. Цей кадровий росіянин зрозумів обстановку і втік, причому залишив машину з усіма документами. Але тоді ще це були інструктори-радники і куратори при місцевому криміналітеті. Тому боєздатність цих формувань була фактично нульовою.
У липні була зовсім інша картина. Ще не було російських "регулярів", але почала зростати кількість "відпускників". У якийсь момент кількість "кураторів" та "інструкторів" перевищила кількість місцевого "м'яса". На одного місцевого припадало два відряджених з Росії.
Наш командир розвідки з позивним "Берет" відповідав за перший огляд трупів, збір документів. У нього час від часу були такі настрої - "У своїх стріляємо, хоча і треба, але ..." Якось ми взяли Вергунці і Червоний Яр... Ми там "замочили" близько 30 "еленерівців". І ось - йде "Берет", виконує свою роботу і повертається з великою пачкою російських паспортів та військових квитків. Він кидає документи на стіл і каже: "Пацани, це не громадянська війна, я сплю спокійно"", - розповів Євген Дикий.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...