Пекло маршруточних перевезень: Боротьба з водіями і диспетчерами - безглузда?

Принизлива система автовокзалів роками діє в Україні.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Ірина Ромалійська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Запорожье. Центральный автовокзал. Мне нужно добраться до Приморска. Это курорт, между прочим, районный центр. Иду в кассы. На ближайшие рейсы, говорят диспетчеры, ни до Приморска, ни до Бердянска ничего нет. "Ну как же нет?! Стоят же несколько на платформах!", - возмущаюсь я. Но барышня неприступна. "Есть проходящий через час. Идет из Днепра, поэтому мы не знаем, есть ли там свободные места. Погуляйте, спросите позже. Или стойте возле окошка", - говорит диспетчер весьма хамским тоном. Ну да, 21 век, сложно по существующим каналам связи из Днепра в Запорожье сообщить, что есть столько-то мест.

Выхода нет, ехать нужно. Как в 90-х иду к маршрутке, у водителей спрашиваю, нет ли мест. Унизительная, знаете ли, процедура. Очень. Тебе нужно быть наглее других, и еще важно понравиться водителю. И осознавать при этом, что едешь ты незаконно. Платишь 140 гривен за 280 километров в душной старой маршрутке, не платя налоги.

Борьба с водителями и диспетчерами - бессмысленна, я пробовала."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...