Пекло маршруточних перевезень: Боротьба з водіями і диспетчерами - безглузда?

Принизлива система автовокзалів роками діє в Україні.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Ірина Ромалійська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Запорожье. Центральный автовокзал. Мне нужно добраться до Приморска. Это курорт, между прочим, районный центр. Иду в кассы. На ближайшие рейсы, говорят диспетчеры, ни до Приморска, ни до Бердянска ничего нет. "Ну как же нет?! Стоят же несколько на платформах!", - возмущаюсь я. Но барышня неприступна. "Есть проходящий через час. Идет из Днепра, поэтому мы не знаем, есть ли там свободные места. Погуляйте, спросите позже. Или стойте возле окошка", - говорит диспетчер весьма хамским тоном. Ну да, 21 век, сложно по существующим каналам связи из Днепра в Запорожье сообщить, что есть столько-то мест.

Выхода нет, ехать нужно. Как в 90-х иду к маршрутке, у водителей спрашиваю, нет ли мест. Унизительная, знаете ли, процедура. Очень. Тебе нужно быть наглее других, и еще важно понравиться водителю. И осознавать при этом, что едешь ты незаконно. Платишь 140 гривен за 280 километров в душной старой маршрутке, не платя налоги.

Борьба с водителями и диспетчерами - бессмысленна, я пробовала."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...