Пенсії по-новому: Стало відомо, які зміни чекають на українців

У поточному році в Україні стартує процес видачі електронних пенсійних посвідчень всім категоріям пенсіонерів.

Про це 5 березня під час публічного звіту правління Пенсійного фонду України (ПФУ) за 2017 рік заявив голова правління Фонду Олексій Зарудний, передають Патріоти України.

"Крім того Фондом планується розпочати роботу спеціальних терміналів для обслуговування пенсіонерів з надання пенсійних послуг", – повідомив голова ПФУ.

Як раніше повідомлялося, 1 березня Пенсійний фонд почав фінансувати пенсії за березень. У перший день фінансування з бюджету було спрямовано 562,2 мільйона гривень. Це становить 2% від загальної потреби в грошах. Виплата пенсій через поштові відділення і банки здійснюватиметься з 4 по 25 березня. А Конституційний суд України визнав неконституційним рішення про оподаткування пенсій. З 27 лютого 2018 року відповідні положення Податкового кодексу втратили свою силу.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...