Передчуття банкрутства "наддержави": В Естонії арештовують російські кораблі

В Естонії заарештовані два судна, що належать "дочці" держкомпанії "Російські залізниці" (РЖД).

Як передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ, 10 і 11 червня в естонських портах Усть-Луга і Пальясааре за рішенням суду були арештовані пороми "Балтійськ" і "Петербург". Належать вони дочірній компанії РЖД - Black Sea Ferry and Investments.

Примітно, що причиною арешту суден стала катастрофічна заборгованість. Виявилося, що РЖД систематично не сплачує не тільки компаніям, що забезпечує постачання кораблів, а й власним співробітникам - екіпажу. Загальна сума боргу тільки по "Петербургу" на сьогоднішній день становить уже понад 380 тисяч євро, з яких 30 тисяч - невиплачені зарплати.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...