Передчуття банкрутства "наддержави": В Естонії арештовують російські кораблі

В Естонії заарештовані два судна, що належать "дочці" держкомпанії "Російські залізниці" (РЖД).

Як передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ, 10 і 11 червня в естонських портах Усть-Луга і Пальясааре за рішенням суду були арештовані пороми "Балтійськ" і "Петербург". Належать вони дочірній компанії РЖД - Black Sea Ferry and Investments.

Примітно, що причиною арешту суден стала катастрофічна заборгованість. Виявилося, що РЖД систематично не сплачує не тільки компаніям, що забезпечує постачання кораблів, а й власним співробітникам - екіпажу. Загальна сума боргу тільки по "Петербургу" на сьогоднішній день становить уже понад 380 тисяч євро, з яких 30 тисяч - невиплачені зарплати.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...