Перейшов дорогу могутнішим за Порошенка силам: Блокуванням "Рошену" Садовий перекриває собі можливість притулку на Заході - Карпенко

Найменше в цій історії постраждає саме ПОП, бо "Рошен" наразі не його головний біль. А от мер Львова необачно палить собі "мости для відходу". "Секира Луценка" вже розчохлена - компромату достатньо, вважає автор.

Андрій Садовий

Відомий український блогер Богдан Карпенко в своєму блозі пише про те, що мер Львова Андрій Садовий ще, напевно, не повністю зрозумів, що його тітушки, по-іншому депутатів з «Самопомочі» не назвеш, не "бізнес Порошенка» в результаті анонсують блокувати, а Ротшильдів, в управлінні яких зараз знаходиться корпорація «Рошен», передають Патріоти України.

«Уже дійшло, як думаєте? І наскільки ясно Андрій Іванович усвідомлює наслідки подібних ініціатив власної партії для своєї репутації в посольствах, де він так любить бувати? І як це буде Андрій Іванович з поганою репутацією потім просити захисту у посольств, коли прокуратура повідомить про цікаві моменти неймовірною «господарської» діяльності Андрія Івановича за останні роки у Львові?», - задається питанням блогер.

Карпенко вважає, що пана Садового хтось сильно підставляє, байдуже ставлячись до всіх тих досягнень, які «міцний господарник» зробив протягом певного часу у Львові.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...