Перемир'я? Ні, не чули...: Донеччани пишуть про гучні звуки бою

Жителі окупованого Донецька повідомляють, що, судячи з усього, «перемир'я» закінчилося, ближче до вечора ситуація на околицях міста істотно загострилася.
Так, в соцмережах люди відзначають звуки важкого озброєння, які можна почути все виразніше в різних районах міста, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

«20.37 к Донецк ФБ Ботсад На улице слышно редкие глухие бахи на СЗ. Далеко. И пострелушки автоматные были минут пять назад на ботсаду, ну то уже просто внимания не обращаешь…»

«20.40 к ФБ Донецк д/с „Дружба“. Запад и Север. Слышны крупнокалиберные и минометные „договоренности!“ Ларинка. Слышно мелкими сериями тяжелое Мира/Красногвардейский. Стрелковое и тяжелое на с, с-з».

«На севере война полным ходом».

«Донецк за окошком начали «бросать металл"(((»

«Как херячили практичеки каждый день, так и херячат, какое нах перемирие, то на Петровке, то на Абакумова, то на Песках, то на АП, он с час назад на Путиловке. Каждый БЛЯ ДЕНЬ!»

«21:45 Донецк Телецентр прослушал мощно пр. Ильича слушает. Мирный, слушаем Партизанский, мощнее шуметь начали пл Бакинских, конкретно так лупят»

«Так, чути в центрі біля Б. Лебедя».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...