"Перше побачення": Сором'язливий Володя і домінуючий Дональд

Американський президента Дональд Трамп продемонстрував домінантну поведінку на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це розповіла експерт з мови тіла Мері Сівієло, передают Патріоти України з посиланням на BBC.

За її словами, російський лідер помітно нервував під час зустрічі - він постійно займав свої руки, крутив то один палець, то інший.

При цьому Трамп показав домінантну позицію, коли тиснув руку Путіну, взявши його під лікоть.

"Якщо ви зустрічаєте когось, хто вас трохи лякає, або того, з ким ви відчуваєте себе невпевнено, ви ніколи не виявите додаткову реакцію, або не доторкнетеся до руки знизу, – пояснила Сівієло.

Крім того, вона додала, що Путін не йшов на зоровий контакт з Трампом, дивлячись вниз майже весь час, а також іноді дивився вгору.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...