"Перший, хто не помітив покращення": Студент американського коледжу намагався накласти на себе руки через "скрепну реальність"

Хлопець злякався, що його не випустять назад до США, змусять працювати менеджером в "Евросети" і відключать гарячу воду...

У Москві підліток намагався накласти на себе руки після повернення зі США через побачене в російській столиці. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

«Перший, хто не помітив, як покращала Москва за Собяніна», – іронічно наголошується в повідомленні.

Влад – студент американського приватного коледжу – приїхав на канікули до батьків у російську столицю. Проте через пару годин його здолала «екзистенційна туга».

«Хлопець злякався, що його не випустять назад до США, змусять працювати менеджером в "Евросети" і відключать гарячу воду. У нього почалися панічні атаки. Схвильовані батьки одразу потягли його до психіатра. При вигляді вітчизняної поліклініки Владику стало тільки гірше. Від відчаю він намагався повіситися на дитячому майданчику. На щастя, його встигли врятувати», – йдеться в повідомленні.

Зараз хлопець знаходиться у лікарні і рахує дні до кінця своїх канікул у Москві. «Це ще Владик не бачив Брянськ», – підкреслює Mash.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...