Перший віце-спікер українського парламенту пропонує в якості миротворців на Донбас відправляти жінок

Геращенко закликала членів Парламентської асамблеї НАТО підтримати ініціативу України щодо миротворчої місії на Донбасі, та участь в ній значної кількості жінок.

Ірина Геращенко

У складі майбутньої миротворчої місії на Донбасі має бути значний відсоток жінок. З такою пропозицією виступила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко в ході дискусії на тему "Жінки. Світ. Безпека" в рамках Парламентської асамблеї НАТО, передають Патріоти України.

"Традиційно ці дебати збирають велику аудиторію на Асамблеї. Користуючись присутністю великої кількості делегацій, розповіла про участь українок в мирних процесах, про роль жінок-військових і цивільних для відновлення територіальної цілісності і суверенітету України", – написала вона за підсумками засідання в Facebook.

За словами Геращенко, українські жінки платять найвищу і найстрашну ціну за російську агресію. Зокрема, в країні налічується понад 1500 вдів, більше 2250 матерів, які втратили синів.

"Розповіла про юних медсестер і жінок-солдатів, вбитих російськими найманцями, про жінок, які залишаються заручниками на окупованому Донбасі – за проукраїнську позицію. Наголосила, що Донбас і особливо Крим залишаються закритими для моніторингових місій, ми не можемо в повній мірі фіксувати всі порушення прав людини там, в тому числі сексуальні злочини. Закликала підтримати ініціативу України щодо миротворчої місії на Донбасі, й було б добре, аби в миротворчій місії жінки складали значний відсоток", – додала вона.

Геращенко уточнила, що українська делегація обмінялася зі спеціальним представником Генсека НАТО Клер Хатчінсон думками щодо активізації ролі жінок в миротворчих процесах.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...