Перспективний майданчик: Європейський автопром йде в Україну

Україна і Республіка Чехія хочуть домовитися про будівництво в Україні заводу Skoda.

Подробиці розповіла Іванна Климпуш-Цинцадзе - віце-прем'єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, повідомляють Патріоти України.

Під час пленарного засідання Українсько-Чеської міжнародної комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва, йшлося про те, що в нашій країні, цілком можливо, з'явиться виробництво відомого на весь світ автомобільного бренду.

Держави ведуть діалог зі створення лінії спільного складання автомобілів на території України. Крім того, ратифікований договір між країнами про співпрацю в галузі науки і техніки. Чеські колеги вважають нашу країну перспективним майданчиком для автопрому. Остаточне рішення щодо спільного виробництва буде прийнято вже в липні 2017 року.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...