П'яна українська співачка зганьбилася на ефірі у пропагандистів (відео)

Неадекватна поведінка Брежнєвої кинулося в очі буквально з перших хвилин її появи в студії в програмі "Вечірній Ургант".

Співачка, яка прийшла разом з чоловіком Костянтином Меладзе, то розмовляла сама з собою, то невпопад відповідала на питання ведучого. Він, як і Меладзе, не раз відчув себе ніяково через дивну поведінку Брежнєвої, передають Патріоти України.

Деякі користувачі мережі заявили, що Брежнєва з'явилася на ефір п'яна. А оскільки артистка ніколи не блищала розумовими здібностями, алкоголь і без того, за припущеннями учасників обговорень, посилив стан співачки. Вона дивно підсміювалася, постійно перебивала ведучого і весь час намагалася привернути увагу на свою сторону.

"Спрашивают Меладзе, а Вера вставляет везде свои 5 копеек, перебивает, отвечает за него, даже Ургант пытался ей намекнуть, но неа, бесполезно", "Мне показалось, что она немножко пьяненькая", "Я ее себе по другому представлял. Какая-то она никакая! Да и свои копейки вставляет везде, а на выходе выглядит очень тупо", "Что-то Брежнева в неадеквате, не?", "Как будто под кайфом", "Брежнева пьяна, однозначно", - пишуть в коментарях під відео.

Крім того, користувачі мережі були явно розчаровані манерами співачки. "Я ее никогда не считала красивой...сейчас убедилась, что внешне, что внутренне...одно дно...она даже вести себя не может...манеры на нуле...", - написав один із коментаторів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...