П'яний голова Асоціації нейрохірургів Львівщини хотів оперувати людину

Після зауваження анестезіолога хірург вигнав його і медсестру з палати і почав розрізати пацієнта...

Головний хірург Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (Львів) Іван Богдан в п'яному вигляді зібрався оперувати бійця, але йому перешкодили його колеги, передають Патріоти України з посиланням на Zaxid.net.

На п'яний стан лікаря звернув увагу його колега анестезіолог і зробив йому попередження. Після цього військовий хірург вигнав його і медсестру з палати і почав розрізати бійця. Анестезіолог і медсестра звернулися до начальника госпіталю Василя Зайцева. Хірурга швидко відвели від пацієнта і перенесли операцію на наступний день.

Богдану запропонували пройти медичний огляд, але він відмовився. Троє медиків склали акт, в якому вказали на стан хірурга.

У розмові з журналістами Василь Зайцев спочатку все заперечував. «Ніяких актів не було - раз. Нічого я не підписував - це два. І не знаю, хто там щось сфальсифікував - це три. І з якою метою - це чотири ... Це якась провокація проти мене? У мене такої інформації немає, і документів я ніяких не підписував», - заявив він.

Пізніше, під час другої розмови з журналісткою Василь Зайцев вже не заперечував інциденту, який трапився в госпіталі, але заявив, що зможе поспілкуватися на цю тему в суботу, 29 грудня.

Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...