"Під час Другої світової війни за таку "політику" розстрілювали", - експерт про "зраду" на Азові

З 2014 року триває війна між Україною та Росією на Донбасі. Незважаючи на це, між двома країнами діє Договір про спільне використання Азовського моря та Керченської протоки.

Про це розповів експерт у сфері нацбезпеки та оборони, екс-депута Верховної Ради Георгій Манчуленко, передають Патріоти України.

"Не уявляю, як можна у стані фактичної війни з Росією не денонсовувати Договір про спільне використання Азовського моря, який базується на Договорі про дружбу між Україною і Росією (він втрачає силу 1 квітня 2019 року). Потрібно було, щонайменше в 2015 році, бити в усі дзвони на міжнародній арені і говорити, що ті ганебні Договори між Україною і Росією не виконуються, а анексія Криму – це порушення усіх можливих домовленостей. На жаль, достатньо в дзвони не били і дочекалися – Росія вже настільки знахабніла, що важко собі уявити", – вважає експерт.

Георгій Манчуленко зазначає, що нинішня влада хоче продовжити зовсім неприйнятну для України тактику – домовлятися з РФ про акваторію Азовського моря. Вести якісь переговори з Росією – це тільки собі шкодити. "З одного боку, начебто боремося, а з іншого – тихесенько домовляємось. Це ж маячня!" – каже експерт.

Також Манчуленко заначає, що влада повинна була хоча б у другій половині 2014 року перекинути кілька кораблів на Азовське море і почати створювати там військово-морську базу: "Хіба для цього потрібно було чотири роки війни!? Не хочу вживати тут грубі слова, але вони так і крутяться на язиці".

"Що стосується компетентності тих людей, які входять до складу РНБО, скажу наступне. Згадайте, коли був посилений контр розвідувальний режим в Україні – після вбивства Аміни Акуєвої. Через скільки років війни? За таку "політику" в умовах Другої світової війни розстрілювали без суду і слідства, як саботажників", – наголосив Манчуленко.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...