"Під час виборчої кампанії Трамп просив у Deutsche Bank грошей на бізнес", - NYT

У 2016 році кандидат у президенти США Дональд Трамп звертався до Deutsche Bank із запитом про позику, проте банк відмовив йому у видачі кредиту.

Про це пише The New York Times з посиланням на три джерела, обізнаних про деталі запиту, передають Патріоти України.

За даними видання, Трамп направляв запит про кредит на початку 2016 року, що може вказувати на його управління власним бізнесом під час передвиборчої кампанії. "Ця інформація може привернути увагу Конгресу для розслідування діяльності Трампа", - зазначає ЗМІ.

"Трамп позичав десятки мільйонів доларів на свою президентську кампанію і витрачав великі суми на розширення свого бізнесу у сфері нерухомості. Щоб фінансувати його, Трамп звернувся до давнього союзника - Deutsche Bank - одного з небагатьох банків, які все ще були готові позичати йому гроші", - пише газета.

Однак заявка Трампа переросла у конфлікт, який досяг топ-менеджменту фінустанови, а банк відповів на його звернення відмовою. "Керівники банку вважали, що кандидатура Трампа робить кредит занадто ризикованим. Побоювання керівництва Deutsche Bank викликало те, що якщо Трамп переможе на виборах, а потім оголосить дефолт, Deutsche Bank доведеться вибирати між відмовою від стягнення заборгованості та арештом активів президента США", - зазначає видання.

Повідомляється, що Трамп шукав кошти для робіт з благоустрою гольф-клубу Trump Turnberry у Шотландії, які почалися ще у 2014 році.

У свою чергу представник Організації Трампа Аманда Міллер спростувала інформацію, що бізнесу Трампа було потрібне зовнішнє фінансування для Тернберрі. "Ця історія абсолютно брехлива", - заявила Міллер. Разом з тим вона не уточнила, чи зверталася організація до Deutsche Bank за позикою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...