"Підбадьорити бійців": На окуповані території з РФ завезли велику партію психотропних речовин

​Розвідка Міністерства оборони України з'ясувала, як окупанти на Донбасі намагаються підвищити «бойовий дух» в своїх підрозділах.

З Росії на окуповані території завезли велику партію медикаментів психотропної типу. Тепер ці психотропи поширюються в окупованому Донецьку і Луганську серед першого і другого армійського корпусу російських збройних сил, передають Патріоти України.
Щоб уникнути витоку інформації, психотропи роздають під виглядом вітамінних комплексів проти грипу і ГРВІ. Активні речовини в псевдовітамінах впливають на нервову систему, підвищують витривалість при фізичних навантаженнях і пригнічують почуття страху.
За даними розвідки, завозити психотропи для підрозділів окупаційних військ російське командування стало на початку січня 2019 року. Крім «підбадьорення» особового складу, у окупантів є ще одна мета - спонукати певну кількість російських військовослужбовців відмовитися від чергової ротації і залишитися на передовій надтерміново.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...