Про це розповів історик і блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.
Він зазначив, що зараз в Україні підростає нове покоління, яке відразу налаштоване розвивати свою державу за європейським сценарієм. "Якщо ми подивимося з 1991 року, вектор був - трохи з Заходом, більше з Росією ... Зараз ми розвернулися і пішли туди, де вже не російські прапори і російські солдати ... Ми говоримо про інтеграцію в ЄС і НАТО. Поки війна йде п'ятий рік, нові покоління виростають вже з закладеним проєвропейським вектором", - заявив блогер.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...