Підростає нове покоління: Історик розповів, коли Україна стане частиною Заходу

Незабаром в Україні повністю зміниться мислення населення, і воно не захоче рівнятися на сусідню Російську Федерацію, а все більше буде йти до Заходу.

Про це розповів історик і блогер Юрій Гудименко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що зараз в Україні підростає нове покоління, яке відразу налаштоване розвивати свою державу за європейським сценарієм. "Якщо ми подивимося з 1991 року, вектор був - трохи з Заходом, більше з Росією ... Зараз ми розвернулися і пішли туди, де вже не російські прапори і російські солдати ... Ми говоримо про інтеграцію в ЄС і НАТО. Поки війна йде п'ятий рік, нові покоління виростають вже з закладеним проєвропейським вектором", - заявив блогер.

Гудименко також зазначив, що для того, щоб наша країни остаточно кинула своє минуле і перестала ходити від Російської Федерації до ЄС, знадобиться ще п'ять років. Саме через цей час, українська молодь зможе стати на ноги і змінити нашу країну в корені. "Якщо ще років п'ять не зміниться зовнішньополітичний курс України, то ми отримаємо повністю прозахідну молодь, яка буде в подальшому виховувати і своїх дітей в проєвропейському, прозахідному векторі. Саме вони творитимуть нашу нову історію без 25-річного хитання між Євросоюзом, США, Росією , СНД", - підкреслив Гудименко.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...