Підступний план чи санкції дотисли? - Експерт про те, чому Путін "забув" про Донбас і чи буде наступ

Зараз не слід очікувати загострення на Донбасі, оскільки Росії не вигідно провокувати введення нових економічних і дипломатичних санкцій.

Таку думку в коментарі Обозревателю висловив український дипломат Вадим Трюхан, передають Патріоти України.

"Останній пакет економічних санкцій, який був введений США, призвів до жахливих наслідків для російських олігархів. І в його інтересах (Володимира Путіна – ред.), інтересах самої Росії, якось стабілізувати ситуацію", – вважає він.

За його словами, ситуація навколо Сирії поступово розряджається, і війна на Донбасі знову повернеться на порядок денний мирових переговорів. "Тому не слід зараз посипати голову попелом, не слід малювати апокаліптичні сценарії, і при цьому все ж варто бути готовим до будь-якого розвитку подій, у разі, якщо в Росії буде прийнято рішення про подальшу ескалацію конфлікту з колективним заходом, в тому числі з Україною", – зазначив дипломат.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...