"Підступний вождь": Як Захарченко ідею і бренд у "луганських" "віджав"

Нові автобуси, які в "ДНР" були з помпою представлені журналістам як досягнення промисловості окупованих територій, виявилися російськими ПАЗіками, на які в Донецьку просто наліпили свою емблему.

При цьому російські автобуси на Донбасі збирали під власним брендом і до війни, пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Збирають "Донбас" нібито на заводі "Донгормаш", і це окрема хохма. Прикрутити ПАЗіку колеса там, напевно, ще можуть, але в цілому нинішній "Донгормаш" і автовиробництво - такі ж полярні поняття, як завод "Рубін" і Макбук" , - пише журналіст.

"В оригіналі російський автобус виглядає так. Єдине, що зробили в Донецьку - наліпили напис "Донбас" на корпус. Втім, не факт, що і це зробили в Донецьку. Цілком можливо, ПАЗіки вже в такому вигляді і доставили в "ДНР", - припустив Казанський.

При цьому блогер вказав на ще одну деталь - навіть сам проект збору російських автобусів на Донбасі ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко вкрав - все це вже було.

Автобуси під брендом "Донбас" з 2012 року і до війни вже збиралися в Красному Лучі Луганської області. Тільки там збирають не ПАЗіки, а російські автобуси "Волжанин". І точно також на них ліпили напис "Донбас".

"Війна погубила це виробництво в Красному Лучі. Але не біда - через три роки хтось згадав, що до війни в Україні так робили, і придумав піар-проект для Захарченко. Вийшло смішно. За фактом донецькі просто "віджали" ідею і бренд у луганських", - уклав Казанський.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Російська влада не має права вказувати українцям", - Мер Вінниці відповів на слова Путіна про Петлюру

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:53

У Росії з часів Радянського Союзу "дуже погано" з вивченням історії на основі історичних фактів. Про це у Facebook заявив мер Вінниці Сергій Моргунов, коментуючи слова президента РФ Володимира Путіна, який назвав українського військового і політичного ...

Відхід Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", - Боровий

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:45

Оскільки Кремлю не вдалося підготуватися до перехідного процесу зміни влади в Росії, відхід Володимира Путіна з поста президента стане "справжньою трагедією", тому що це призведе до руйнування "збалансованої системи стримувань і противаг". Таку думку "...