Піндоси атакують? - У Росії заявили, що в обшивці космічного корабля "Союз МС-09" виявили нові сліди від дрилі

Російські фахівці знайшли нові сліди роботи дрилем в обшивці російського пілотованого корабля “Союз МС-09”, діра в якому призвела до падіння тиску на Міжнародній космічній станції (МКС).

Про це повідомило росЗМІ джерело в ракетно-космічній галузі, передають Патріоти України.

Тиск на МКС впав 30 серпня. Витік знайшли всередині пристикованого до станції “Союзу” — повітря виходило через отвір діаметром 2 мм в шпангоуті побутового відсіку корабля. Через декілька днів фахівці на Землі прийшли до висновку, що корпус корабля був просвердлений.

“Сліди від свердла є не тільки всередині побутового відсіку корабля, але і на екрані протиметеоритного захисту, який покриває корабель зовні і встановлений в 15 мм від герметичного корпусу”, — сказав співрозмовник агентства.

За його словами, перш ніж закрити “протікання” в “Союзі”, космонавти провели фото- і відеозйомку отвори за допомогою ендоскопа. “У ході аналізу на цих знімках були виявлені сліди роботи свердлом і на протиметеоритному екрані за дірою — той, хто свердлив корпус, пройшовши його навиліт, вперся головкою свердла в зовнішній негерметичний захист”, — уточнило джерело.

За словами іншого джерела в ракетно-космічній галузі, установка негерметичного протиметеоритного захисту — “передостанній етап збірки корабля, далі „Союз“ відправляють в цех остаточної збірки”. “Коли „Союз МС-09“ тільки привезли в цех остаточного складання, він був детально сфотографований, і ніякого отвору, а також слідів від дотиків свердла на обшивці зсередини відсіку не було — корабель просвердлили пізніше, повністю зібраним”, — сказало джерело. Він додав, що сам екран протиметеоритного захисту також фотографувався перед монтажем і був “чистим”.

Він назвав малоймовірними версії ушкодження “Союзу” під час його транспортування по залізниці на Байконур або на самому космодромі.

Нагадуємо, у Росії підозрюють, що американські астронавти навмисно просвердлили отвір в космічному кораблі “Союз МС-09”.

Джерело: УНН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Мы идем на войну с одной целью - победить", - Марія Власюк

вівторок, 23 липень 2019, 7:40

У цій тендітній дівчині у військовій формі з перших слів відчувається характер, сила волі і чітке розуміння власних кордонів. — Называйте меня Мария или Маричка. Не люблю, когда зовут Марусей, — сразу же в начале нашего разговора расставила акценты Мар...

"Не розслабляйтеся!": Зовсім скоро Україні нагадають, що треба платити

вівторок, 23 липень 2019, 7:24

В Україні вже в середині вересня приїдуть кредитори Міжнародного валютного фонду. Йтиметься про підписання нової програми і виконання вже взятих зобов'язань. Про те, скільки має заплатити Україна, який кредит можемо отримати і чого чекати в 2019-му – п...