"Піраміда х*йопса": Мережу потішило незвичайне фото з окупованого Донбасу

В оригінальній публікації автор порівняв терикони з єгипетськими пірамідами, чим викликав хвилю насмішок з боку інших користувачів мережі.

"Це ровеньківські піраміди або піраміда х*йопса, хто в курсі?" - пише в Twitter Fashik Donetskiy, передають Патріоти України.

"А укумаренные верблюдЫ с ахтоматами и русише зкрепАми на тех хейопсах сидят и брагу хлещуть!" "Піраміда Захарченка", "Сфінкса, схоже, вже вкрали", - уїдливо пишуть люди в коментарях до даної публікації.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...