"Півтора роки займалися розшуками та евакуацією загиблих на Донбасі": "Міноборони відмовилося від наших послуг", - волонтер "Чорного тюльпану"

Вони потрапляли під обстріли, вивозили загиблих, а їм сказали: ви були там без зброї, значить – Батьківщину не захищали...

Ігор Слюсар

Про це розповів пошуковик Ігор Слюсар. 1,5 року він займався розшуками та евакуацією загиблих на Донбасі у складі гуманітарної місії "Чорний тюльпан", передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Наша участь у пошукових роботах закінчилася наприкінці 2016-го. Із Міноборони прислали лист-подяку й відмовилися від наших послуг", - сказав він.

Зараз у зоні ООС у "Чорного тюльпану" залишилася група, яка працює в районі Слов'янська.

"Ситуація незрозуміла. Пошуковики Музею збройних сил, з якими ми починали 2014-го, статус учасника бойових дій отримали. Як і представники прокуратури та Міноборони, які бували на фронті час від часу. А ми - ні", - додав Ігор Слюсар.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...