За його словами, позбавлення від російський соцмереж – це логічний процес відмежування від Росії.
"Всі ці "ВКонтакте", "Яндекс", всі ці речі, які у нас з росіянами одні на двох... Як сіамські близнюки з одним тілом і двома головами. Одна голова – Україна, інша – РФ. А кровоносні судини між ними – одні й ті ж. Це не нормально", – наголосив волонтер.
Донік стверджує, що головні досягнення санкції проти Росії – це удар по російській економіці. А окрім того, ще один позитивний момент заборони – це скорочення кількості молодих українців, які будуть користуватися соціальними мережами країни-агресора.
"Ми дуже довго телилися. Нам здавалося, що ось-ось все закінчиться. А насправді за ці три роки у нас виросло покоління. На початку війни у нас були діти 9-13 років, яким соцмережі були не особливо цікаві. Зараз їм по 12-16. У нас уже виросло покоління, яке в умовах війни все одно не сприймає Росію, як агресора. Воно не бачить різниці. Воно як і раніше інтегровано," – стверджує Донік.
Також волонтер наголосив, що й сам не користується російськими соціальними мережами.
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...