За його словами, позбавлення від російський соцмереж – це логічний процес відмежування від Росії.
"Всі ці "ВКонтакте", "Яндекс", всі ці речі, які у нас з росіянами одні на двох... Як сіамські близнюки з одним тілом і двома головами. Одна голова – Україна, інша – РФ. А кровоносні судини між ними – одні й ті ж. Це не нормально", – наголосив волонтер.
Донік стверджує, що головні досягнення санкції проти Росії – це удар по російській економіці. А окрім того, ще один позитивний момент заборони – це скорочення кількості молодих українців, які будуть користуватися соціальними мережами країни-агресора.
"Ми дуже довго телилися. Нам здавалося, що ось-ось все закінчиться. А насправді за ці три роки у нас виросло покоління. На початку війни у нас були діти 9-13 років, яким соцмережі були не особливо цікаві. Зараз їм по 12-16. У нас уже виросло покоління, яке в умовах війни все одно не сприймає Росію, як агресора. Воно не бачить різниці. Воно як і раніше інтегровано," – стверджує Донік.
Також волонтер наголосив, що й сам не користується російськими соціальними мережами.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...