В зв'язку з поділом тарифів на опалення і газ, українцям доведеться цілий рік платити за "розподіл" енергоресурсів на основі потужності, передають Патріоти України.
За розподіл споживачі платять і зараз, але розмір цієї плати прив'язаний до обсягів. Якщо не користуватися газом і теплом, то і за розподіл платити не потрібно. А чим більший об'єм споживання, тим вища плата за розподіл.
У МВФ з такою методикою не згодні. У вже прийнятих законах "Про ринок газу", "Про житлово-комунальні послуги", методиці НКРЕКП визначені нові підходи. Абонентську плату потрібно вносити цілий рік, а її розмір має бути фіксованим. Тобто, за газ доведеться платити, навіть якщо їм не користуєтеся, а частину від чинного тарифу на опалення доведеться платити цілий рік.
Вартість газу вирівняють відповідно до імпортного паритету. "Ввести тимчасовий механізм автоматичного коректування роздрібних тарифів на газ і опалення на шестимісячній основі в разі, якщо тарифи відрізняються на 10% або більше від рівня повного покриття собівартості (на основі імпортних цін ...)", - йдеться в підписаному меморандумі.
Нагадуємо, що якщо тариф на газ в Україні збільшити до рівня імпортного паритету, то кубометр подорожчає з 6,9 до 11,43 грн.
Остаточне рішення про те, як переглянуть вартість газу для українців, Кабінет міністрів має прийняти вже через кілька місяців. Повноцінно нові тарифи можуть зпрацювати з жовтня 2018 року.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...