По кому дзвони дзвонять? - Спецпрокурор Мюллер висунув звинувачення Полу Манафорту

У п'ятницю, 8 червня, спецпрокурор США Роберт Мюллер висунув звинувачення проти колишнього керівника передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта. Серед іншого вони також зачіпають бізнес-партнера Манафорта з України Костянтина Килимника.

Пол Манафорт

Згідно з документами, розміщеними в електронній базі суду, Манафорт і Килимник звинувачуються в спробах перешкоджати правосуддю, дачі неправдивих свідчень, змові з метою перешкодити владі і змові з метою відмивання грошей, передають Патріоти України.

За інформацією українських журналістів, Килимник керував офісом Манафорта в Києві з 2005 по 2015 роки, має громадянство РФ і України, а в минулому був військовим перекладачем.
За твердженням обвинувача, в період з 2006 по 2014 роки Манафорт і його партнери Річард Гейтс і Килимник «брали участь у лобістської кампанії на суму в мільйони доларів в Сполучених Штатах», співпрацюючи з екс-президентом України Віктором Януковичем, Партією регіонів і урядом України. «Манафорт робив це без реєстрації і надання повідомлень, як того вимагає закон», - наголошується в тексті.

Спецпрокурор Мюллер проводить з травня 2017 року розгляд по широкому колу питань, в першу чергу з приводу передбачуваного втручання Москви в хід президентських перегонів в США, але найперші звинувачення в рамках цієї справи, які він пред'явив 30 жовтня Манафорту, не пов'язані з його участю в виборчої кампанії.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...