"По секрету всему свету": Відомий террист "ДНР" пригрозив взяти в котел все вище керівництво України

Терорист, екс-спікер "МЗС ДНР" Костянтин Долгов озвучив фейк про те, що практично все вище керівництво України планує виліт в зону ООС на Донбасі для координації військової операції.

У зв'язку з цим терорист пригрозив ЗСУ новим котлом, який нібито буде страшніше, ніж Иловайский і Дебальцевський. Маячними домислами Долгов поділився на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“Эту ночь проведут в Харькове, а завтра (15 декабря. — Ред.) планируют вылететь на вертолетах в район так называемой АТО. Кажется, они и в самом деле что-то затевают. Ок, коли так. Мы-то готовы. И, не по секрету зная о степени готовности наших войск, могу сказать вот что: в случае попытки наступления украинскую сторону ждет такой котёл, по сравнению с которым померкнут Иловайский и Дебальцевский”, - пафосно пригрозив Долгов, який в 2014 році намагався реалізувати сценарій "русской весны" в Харкові.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...