"Побажав здоров'я - значить, уб'ють": Ейдман про "таємний сигнал" Путіна інформатору WADA

Російський соціолог Ігор Ейдман допустив, що екс-главу Московської антидопінгової лабораторії, інформатора Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорія Родченкова можуть убити після того, як президент РФ Володимир Путін побажав йому здоров'я.

Григорій Родченков

Відповідний запис з'явилася на сторінці Ейдмана у Facebook, передають Патріоти України.

"Анонс (само)вбивства. Путін сьогодні (у вівторок, 30 січня. - ред.) публічно побажав Родченкову здоров'я. Я б на місці людей, які охороняють перебіжчика, сильно напружився. Російського президента треба розуміти з точністю до навпаки. Коли він говорить про мир з Україною, слід чекати загострення військових дій. Коли він заявляє про виведення військ із Сирії, можна здогадатися, що там передбачаються нові бойові операції", - написав соціолог.

"Хрещений батько публічно бажає здоров'я "зраднику", який порушив обітницю мовчання. Це цілком у стилі мафії та може свідчити тільки про одне - відступник засуджений. Боюся, що Родченкова намагатимуться вбити. Причому в цьому ж путінському виступі є натяк на можливий сценарій заздалегідь оголошеного вбивства", - додав він.

Ейдман вважає невипадковою заяву Путіна про те, що Родченков нібито робив спроби покінчити життя самогубством. "Можливо, перебіжчика намагатимуться усунути, інсценувавши суїцид (як було, ймовірно, з Березовським). Версія самогубства вкидається заздалегідь, щоб потім сказати: "до чого тут ми, він відомий хронічний суїцидник, чого ще від нього очікувати", - припустив соціолог.

"Взагалі, Путін любить анонсувати свої злочини, заодно заздалегідь легендуючи їх. Згадайте його заяву про майбутню сакральну жертву, яка передувала вбивству Нємцова. Розважається, мабуть, так", - підсумував він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...